od 1997

Produkujemy  i montujemy systemy stolarki aluminiowej

Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe “ALPOL” powstało w 1997 r. jako firma zajmująca się produkcją parapetów wewnętrznych z postformingu i wykonawstwem robót ogólnobudowlanych. W pierwszym okresie działalności przedsiębiorstwo działało na obrębie województwa Warmińsko-Mazurskiego. Aktualnie firma wykonuje prace na terenie całego kraju, współpracuje także z firmami z Niemiec, Norwegii, Dani i Rosji.

Wraz z rozwojem firmy i rosnącym zapotrzebowaniem na stolarkę otworową i parapety przedsiębiorstwo rozpoczęło współpracę z wiodącymi producentami stolarki oraz własną produkcję ślusarki aluminiowej, tym samym stając się wiodącym producentem ślusarki aluminiowej na terenie Warmi i Mazur.

W obecnej chwili, poza wymienioną działalnością, firma zajęła się produkcją oraz montażem fasad aluminiowych i ogrodów zimowych.

Celem firmy “Alpol” jest dostarczanie na rynek Polski i nie tylko po konkurencyjnych cenach: energooszczędnej, trwałej, estetycznej stolarki zgodnej z wymaganiami technicznymi Polskich i Europejskich norm. aby spełnić powyzsze wymagania Firma “Alpol”:

– przeprowadza systematycznie analizę rynku zbytu w celu określenia oczekiwań i preferencji klientów
– analizuje konkurencyjność cen
– opracowuje i realizuje roczne i perspektywiczne plany strategiczne, uwzględniające środki na realizację powyższych celów

SYSTEMY RUCHOME

Projektujemy, produkujemy, montujemy systemy okienno-drzwiowe, klasyczne, przesuwne i harmonijkowe

WIĘCEJ…

FASADY, ZADASZENIA

W naszej ofercie znajdują się konstrukcje stałe – fasady, zadaszenia, ogrody zimowe oraz inne stałe elementy

WIĘCEJ…

PROJEKTY SPECJALNE

siatki, balustrady, systemy przeciwpożarowe oraz zabudowa ze szkła hartowanego

WIĘCEJ…

Dobra jakość

w konkurencyjnej cenie

 

SIEDZIBA

Olsztyn, ul. Kościuszki 22

KONTAKT

(+48) 89 527 06 77

(+48) 509 523 710

EMAIL

alpol@go2.pl