+48 509 523 710 alpol@o2.pl

od 1997

Produkujemy  i montujemy systemy stolarki aluminiowej

Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe “ALPOL” powstało w 1997 r. jako firma zajmująca się produkcją parapetów wewnętrznych z postformingu i wykonawstwem robót ogólnobudowlanych. W pierwszym okresie działalności przedsiębiorstwo działało na obrębie województwa Warmińsko-Mazurskiego. Aktualnie firma wykonuje prace na terenie całego kraju, współpracuje także z firmami z Niemiec, Norwegii, Dani i Rosji.

Wraz z rozwojem firmy i rosnącym zapotrzebowaniem na stolarkę otworową i parapety przedsiębiorstwo rozpoczęło współpracę z wiodącymi producentami stolarki oraz własną produkcję ślusarki aluminiowej, tym samym stając się wiodącym producentem ślusarki aluminiowej na terenie Warmi i Mazur.

W obecnej chwili, poza wymienioną działalnością, firma zajęła się produkcją oraz montażem fasad aluminiowych i ogrodów zimowych.

Celem firmy “Alpol” jest dostarczanie na rynek Polski i nie tylko po konkurencyjnych cenach: energooszczędnej, trwałej, estetycznej stolarki zgodnej z wymaganiami technicznymi Polskich i Europejskich norm. aby spełnić powyzsze wymagania Firma “Alpol”:

– przeprowadza systematycznie analizę rynku zbytu w celu określenia oczekiwań i preferencji klientów
– analizuje konkurencyjność cen
– opracowuje i realizuje roczne i perspektywiczne plany strategiczne, uwzględniające środki na realizację powyższych celów

NASZE LICZBY

Zrealizowanych inwestycji

średnia tygodniowa ilośc przygotowywanych wycen

tysięcy metrów kwadratowych fasad

Naszym nadrzędnym celem, misją naszej firmy jest spełnienie każdych wymagań naszego Klienta, traktując je tak, aby zaspokoić wszystkie potrzeby związane z korzystaniem z naszych systemów. W tym celu korzystamy z możliwie najlepszych i najnowocześniejszych dostępnych na rynku komponentów, technologii i standardów. Nad tym wszystkim panują nasi Ludzie, bez których ta misja nie byłaby możliwa.

SYSTEMY RUCHOME

Projektujemy, produkujemy, montujemy systemy okienno-drzwiowe, klasyczne, przesuwne i harmonijkowe

WIĘCEJ…

FASADY, ZADASZENIA

W naszej ofercie znajdują się konstrukcje stałe – fasady, zadaszenia, ogrody zimowe oraz inne stałe elementy

WIĘCEJ…

Z

PROJEKTY SPECJALNE

Nasz zespół jest gotowy podjąć się najbardziej niestandardowych zadań, czego owocem mogą być najbardziej złożone konstrukcje

WIĘCEJ…

Doskonała jakość
w konkurencyjnej cenie

 

Na naszej stronie nie znajdziecie Państwo cennika. Nawet bardzo ogólnego, podstawowego.
A to dlatego, że do każdej przygotowywanej wyceny podchodzimy bardzo indywidualnie, w dość złożonym procesie. Podstawą tego procesu są potrzeby naszego Klienta, do których dopasowujemy poszczególne składniki przygotowywanej oferty.
Wszystko po to, by nasza oferta była najlepszą ofertą na rynku.

PHU ALPOL
Paweł Skrzeszewski

Olsztyn, ul. Kościuszki 22

  • +48 509 523 710
  • alpol@o2.pl